بیانیه سیاست حفظ حریم شخصی کاربران

 

اداره کل هواشناسی کرمانشاه ، براساس ماده 7 تصویب نامه شماره 1127128 شورای عالی اداری مورخ 1395/12/28 خود را ملزم به رعایت حریم خصوصی همه افراد و کاربران وبگاه دانسته و از کاربران آن دسته از اطلاعات را که فقط به منظور ارائه خدمات کفایت میکند، دریافت کرده و از انتشار آن یا در اختیار قرار دادن آن به دیگران خودداری می نماید و بدین منظور خود را ملزم به رعایت استانداردهای مورد نیاز در جمع‌آوری و حفاظت داده‌ها می‌داند.

مشاهده صفحات وب‌سایت‌ ما نیازمند دادن اطلاعات از سوی کاربران نمی‌باشد، اما برخی موارد از جمله ارائه خدمات بصورت الکترونیکی و غیر حضوری مستلزم دریافت اطلاعات شخصی شما بوده و پس از تحليل اطلاعات اين خدمات به شما ارائه مي‌گردد.

چگونگی جمع‌آوری و استفاده از اطلاعات کاربران

در صورتی که شما بخواهيد خدمتي را بصورت الكترونيكي دريافت نماييد و يا تمايل به ارسال نظرات و پيشنهادات خود به اين اداره را داشته باشيد ، بسته به نوع خدمت ، اطلاعاتي نظير ، نام ، نام خانوادگي ، كد ملي ، آدرس ، شماره همراه و....از شما دريافت مي‌شود. در فرم‌هاي الكترونيكي صرف نظر از فيلدهاي ستاره‌دار كه بايستي تكميل شوند ، اجباري در پر نمودن ساير فيلدها وجود ندارد. در برخي از خدمات نياز به بارگذاري فايل اسكن شده مي‌باشد.

  • اداره کل هواشناسی کرمانشاه ، در تمامی این موارد متعهد به حفظ اطلاعات شخصی شما می‌باشد و به هیچ وجه اطلاعات فردی و شخصی کاربران خود را افشا نمی ‏کند.
  • ما حفظ امنیت اطلاعات شخصی شما را امری بسیار جدی و مهم می دانیم و در پرتال خود از سیاستهای امنیتی و فناوري هايي استفاده مي‏ کنيم که براي محافظت از اطلاعات شخصي طراحي شده ‏اند.

 

  • همچنین از روشها و دستورالعمل های امنیتی سختی که قوانین حفظ حریم خصوصی کاربران به آنها نیاز دارد، پیروی مي‏ کنيم. اين روش هاي محافظتي ذخيره سازي، استفاده و انتشار همه اطلاعات شما را دربر مي‏ گيرد و از دسترسي و استفاده غير مجاز از اين اطلاعات جلوگيري مي کند.
  • در بخش پیوندها، پیوندهای فعال به وب سایت های دیگر وجود دارد که متعلق به سازمان ها و شرکت های دیگر هستند. این وب سایت ها قوانین و کوکي هاي مختص خودشان را دارند که ما پيشنهاد مي کنيم قبل از استفاده از اين وب سايت ها آنها را مطالعه کنيد.
  • اطلاعات جمع‌آوری شده از بازدیدکنندگان، صرفاٌ برای بهبود کیفیت خدمات و محتوای سایت مورد استفاده قرار می گیرند و هیچ بخشی از اطلاعات شخصی‌ شما را بدون اطلاع و اجازه‌ی قبلی، با فرد یا مؤسسه‌ی دیگری در میان نخواهیم گذاشت.

 تاریخ آخرین ویرایش : ۱۱:۵۹:۴۰ ۱۴۰۳/۲/۲۷


کرمانشاه، بلوار شهید کشوری، جنب ترمینال شهید کاویانی، مرکزتحقیقات هواشناسی کاربردی

67158-کدپستی: 75696کرمانشاه - طراحی و برنامه نویسی شرکت طراحان تارنمای کرمانشاه